

23 191 ₴
Відправка з 13 травня 2026Гідроакумуляторний бак AFH 300 CE (Мембраного типу) являє собою пристрій, призначений для підтримки постійного тиску в системі водопостачання, поливу, а також для обмеження кількості увімкнень насоса. Змінні мембранні баки серії AF підходять для більшості побутових і виробничих установок, де від них вимагається великий об'єм води. Горизонтальна версія бака, обладнана універсальним майданчиком для безпосереднього встановлення електронасоса на баку.
Мембранний гідроакумуляторний бак ELBI модель AFH 300 CE забезпечує:
Довідкове законодавство: Декларація відповідності основним вимогам безпеки Європейської директиви 97/23/EC (PED).

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Elbi |
| Тип гідроакумулятора | З пневматичним накопичувачем |
| Конструктивне виконання гідроакумулятора | Мембранний |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття | Епоксидний порошок |
| Максимальна робоча температура | 99 град. |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування гідроакумулятора | Горизонтальне (з ніжками) |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр | 650 мм |
| Висота | 705 мм |
| Довжина | 1130 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1 1/4" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 300.0 (л) |
| Максимальний робочий тиск | 10.0 (бар) бар |
| Гарантійний термін | 12 (міс) |